Preskočiť na hlavný obsah

Gálerie obrazov a dekorácií na steny


Najnovšou vychytávkou, ktorú som sa rozhodla si zaobstarať sú galérie obrazov na stene. Áno, nehovorím len o jednej ale rovno viacerých. Ideálne by bolo mať v každej izbe jednu, nehovoriac o chodbe a schodisku. Koho bavia nudné steny? Moje musia mať mať v prvom rade inú farbu ako len bielu - moja izba je fialová a hosťovská je tyrkysová. Potom sa chystám do spojenej kuchyne a obývačky vymaľovať min. 1 až 2 steny na marhuľkovo oranžovú. Ale najnovšie by som ich rada doplnila aj o tieto krásky - obrazy, zrkadlá, hodiny, fotorámiky a ideálne aj malú bielu umelú hlavu jeleňa.

Parížsku tému s kvetmi by som chcela do svojej izby k fialovej stene

Farebné dekorácie by som rada pridala do hosťovskej izby

Biele dekorácie v symetrickom tvare chcem do obývačky 


Medzi zdroj mojej inšpirácie patrí ako inak Lauren Conrad, ktorá už ale podobné dekorácie na stenách má asi 3 roky, ako vo svojej pracovni tak aj doma.


Podobné dekorácie ako na obrázku nižšie si možno zadovážiť v rôznych obchodoch, pričom medzi moje najobľúbenejšie patrí určite Pepco, Jysk, Kik, Primark Home či Ikea.


Medzi typy ako na to patrí učite:
1. Zadovážte si veľa obrazov, zarámujte svoje fotografie z osláv, dovoleniek a podobne, nezabudnite na hodiny, zrkadlá a iné závesné dekorácie.
2.Položte si svoje dekorácie na zem a rozmiestnite ich farebne, tematicky alebo podobne do tvaru, ktorý sa vám páči. Môžete si to navrhnúť aj na papier, no takto máte predstavu o skutočnej veľkosti.
3.Vezmite si rebrík alebo stoličku na pomoc a začnite s označovaním priestoru na stene buď farebnou lepiacou páskou alebo napr. baliacim papierom.
4. Vezmite do rúk klinček a kladivo a začnite s pribíjaním. Zakaždým môžete odlepiť lepiacu alebo papier a zavesiť zvolenú dekoráciu.


Zdroj: Pinterest.com, Domainehome.com Instyle.com, moje 3 fotografie (s pozadím hnedej podlahy)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moderné nafukovačky do bazéna

Nákupy z Viedne - Primark, Lush, Depot,...

Konečne som sa po roku vrátila do Viedne na nákupy. Minulý rok som bola na Kärtner Strasse prvý raz vo Forever 21 a v Starbuckse a tiež som šla prvý raz metrom. Tento výlet bol rovnako špeciálny, kedže som šla prvý raz viedenskou Badner Bahn a nakupovala som v Primarku a v Lush. Všetky tieto obchody sú v zahraničí veľmi populárne, ale keby ste náhodou nevedeli, Lush je francúzska prírodná kozmetika známa svojimi  produktami do kúpeľa, Primark je jedne z najznámejších vo Veľkej Británií, Starbucks je slávna kaviareň po celom svete, ktorá už bude na konci mesiaca aj v Bratislavskom Auparku a Forever 21 je pôvodom americký módny obchod. Zrhnuté to teda máme a teraz späť k ceste. Rozhodla som sa hlavne kvôli Primarku pre Shopping City Sud vo Vosendorf južne od Viedne, do ktorej ide už spomínaná Badner Bahn. 

K nej sa možno dostať na prestup aj z hlavnej stanice, ale ja som cestovala z Petržalky a tak som sa ušetrila o jeden prestup vo Viedni. V meste som sa nestratila, ale v nákupnom cen…

Nová predajňa Kik v Žiline

Dňa 18.augusta sa v Žiline otvorí predajňa Kik pri HyperTescu. Bude otvorená od 9 do 20.hodiny od pondelka do nedele. Od 18. do 19.augusta bude zľava 10% na všetok tovar iba v tejto predajni.